Připravujeme pro vás

Projektový tým z Gymnázia Evolution pro Vás momentálně připravuje spoustu novinek. Zde je pár věcí, na které se budete moci v blízké budoucnosti podívat:

 

1) Nový web

Na novém webu se pracuje již dlouho, Prozatím jsme se rozhodli spustit tuto verzi, díky které Židle v kruhu může pomáhat lidem, kteří to potřebují. Web bude postupně doplňován a rozvíjen.

Na novém webu si v budoucnosti budete moci přečíst o historii našeho projektu, o novinkách z našeho prostředí ale i o jednotlivých projektech, které jsme za naší dobu existence podpořili.

 

2) Nové video

Studenti Gymnázia Evolution v Praze připravují krátký spot, který by měl lidem ukázat, že se nemusejí bát a o svých problémech mají mluvit… nejen s blízkými.

 

3) Nový instagram

Ve spojení s dalšími novinkami, Vám přinášíme Instagram, který bude odpovídat jak vážnosti témat, které se Židle snaží zpopularizovat a podpořit, tak ukazovat průběh počínání projektového týmu. A kdo ví, možná Instagram nebude jedinou sociální sítí, na které se Židle ukáže!

 

4) podcasty na téma duševního zdraví

Ve spolupráci s několika organizacemi a školami chystáme úvodní minisérii na téma duševního zdraví. S odborníky z řad psychologů budeme točit a zpracovávat, jak se vypořádat se složitostmi dnešní doby.

 

5) Pracujeme na vlastní výstavě

V září letošního roku bychom rádi měli slavnostní vernisáž putovní výstavy na téma lidských emocí a našeho vnitřního prožívání.

 

6)  Připravujeme tematické hodiny na téma duševního zdraví pro učitele základních a středních škol

Společně s odborníky chceme pomoci učitelům a žákům dozvídat se bezpečně více o tématu duševního zdraví. Máme v plánu připravit několik ukázkových hodin a materiálů, aby učitelé měli podporu, jak o duševním zdraví mluvit a učit o něm.

Zůstaňte v obraze a nebojte se mluvit o svých problémech!